Krótki Opis: Celem tego wyjątkowego i unikalnego na polskim rynku szkolenia motywacyjnego jest wskazanie członkom zarządu oraz właścicielom polskich przedsiębiorstw możliwości w zakresie budowania bardzo konkurencyjnej struktury kosztowej. Właściwe wykorzystanie warunków funkcjonowania polskich przedsiębiorstw pozwala nie tylko na skuteczne konkurowanie na polskim rynku, ale pozwala także osiągnąć sukcesy na globalnym rynku. 

Miejsce: Warszawa

Liczba uczestników: maksymalnie 5 osób

Czas trwania szkolenia: 6 godzin lekcyjnych (10.00 - 15.45)

Daty dla grup szkoleniowych: Zgodnie z ustaleniami z klientem. Prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny.

Prowadzący: Dr Paweł Warowny - wykładowca Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie prowadzący zajęcia z zarządzania kosztami na studiach MBA, studiach podyplomowych oraz studiach dziennych i zaocznych. 

Cena: 3.990 zł netto + VAT za 1 osobę. Cena obejmuje udział w szkoleniu, komplet materiałów warsztatowych oraz przerwy na kawę oraz lunch. Cena nie obejmuje kosztów zakwaterowania.

Sposób prowadzenia zajęć: Zajęcia składają się z części prezentacyjnych oraz części warsztatowo-motywacyjnych. 

Cel warsztatów: Motywacja do wykorzystania konkurencyjnej struktury kosztowej polskich przedsiębiorstw. Wskazanie na podstawowe zasady zarządzania kosztami oraz proste techniki zarządzania nimi, dające wyjątkowe rezultaty w zakresie poprawy wyników.

Program szkolenia

  1. Dlaczego mój księgowy nie powinien dostarczać mi informacji do zarządzania?
    2. Czy muszę być chciwy?
    3. Jak odkryć ukryte wyniki?
    4. Dlaczego zarządzanie kosztami nie jest możliwe?
    5. Co muszę zrobić, żeby zacząć wpływać na wysokość kosztów i maksymalizować mój wynik?

Grupa docelowa: To ekskluzywne szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób zarządzających na wysokich szczeblach zarządzania oraz właścicieli przedsiębiorstw.

Informacje porządkowe: Szkolenie trwa jeden dzień i obejmują łącznie 6 godzin lekcyjnych (6 godzin lekcyjnych od 10 do 16 z przerwami). Pierwsza przerwa kawowa: 15 minut. Druga przerwa na lunch: 45 minut.

Zapytaj o to szkolenie

tel. 22 490 39 33
kom. 532 264 955
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.